Izvor: Glas javnosti, 02.Feb.2011, 07:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kokain među ružama
MADRID - Španska policija je na madridskom aerodromu zaplenila 71 kilogram kokaina sakrivenog u 60 sanduka sa ružama iz Kolumbije i uhapsila sedmoro ljudi u Madridu, Mursiji i Valensiji, saopštio je španski MUP.
Policija veruje da uhapšene osobe pripadaju grupi koja se bavi švercom narkotika i koja je 2009. pokušala da prokrijumčari 800 kilograma kokaina, sakrivenog u polipropilenu, iz Kolumbije u Španiju javio je AFP.
Početkom godine španska policija je zaplenila 162 kilograma kokaina sakrivenog u plastičnim bananama koje su bile sakrivene u sanducima sa pravim bananama iz Ekvadora.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




