KROKODIL ELVIS ČUVARU UKRAO KOSAČICU

Izvor: Kurir, 28.Dec.2011, 15:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KROKODIL ELVIS ČUVARU UKRAO KOSAČICU

SIDNEJ - Ogromni krokodil po imenu Elvis napao je radnika u jednom australijskom parku prirode i oteo mu kosačicu.

Menadžer Australijskog parka reptila, koji se nalazi severno od Sidneja, rekao je da je Elvis škljocnuo zubima ka jednom od radnika i brzo mu oteo kosačicu.

Trojica radnika koji su u tom trenutku kosila travu u blizini krokodila su brzo otišla a Elvis je celo jutro čuvao svoj plen, sve dok ga radnici nisu namamili kengurovim mesom dovoljno dugo da mu odnesu >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << kosačicu.

Elvis je inače poznat po čudnom ponašanju i napadanju radnika iako je ovo prvi put da je nešto ukrao od njih. Krokodil je uhvaćen u Darvinu, na severu zemlje, gde je napadao ribarske čamce. Potom je prebačen na jednu farmu krokodila odakle je izbačen jer je ubio svoje dve partnerke. Od 2008. je u parku gde uživa u samoći.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.