Izvor: B92, 19.Sep.2009, 19:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Izaslanik SAD bez rezultata

Budmipešta -- Mađarska policija je uhapsila jednog člana napuljske mafije "Kamore" na graničnom prelazu Nađlak, prilikom njegovog pokušaja ulaska u Rumuniju.

Uhapšeni Đankarlo de Luka (52), jedan od vođa zloglasnog klana Kasalezi, tražen je u Italiji zbog iznude, javila je italijanska agencija Ansa.U trenutku hapšenja sa njim su bili njegov sin (21) i još jedan čovek, preneli su mađarski mediji.

De Luka je nestao tokom racije 17. jula, u kojoj je uhapšeno >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << šest članova "Kamore" i od tada se nalazi u bekstvu.

Čovek koji je uhapšen u četvrtak najverovatnije će biti izručen Italiji na osnovu hitnog naloga koji je u petak izdao sud u Mađarskoj, izjavila je portparolka mađarske policije Monika Benji i dodala da ne može zvanično da potvrdi identitet uhapšenog.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Izaslanik SAD bez uspeha

Izvor: Radio 021, 19.Sep.2009

Američki izaslanik za Bliski istok Džordž Mičel nije postigao nikakav napredak u izraelsko-palestinskom mirovnom procesu, saopštio je Stejt department. "Izaslanik Mičel se vratio u SAD. Naravno, očekivali smo proboj u razgovorima", izjavio je portparol Stejt departmenta Jan Keli.

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.