Iran: Nema više džaba leba

Izvor: Mondo, 19.Dec.2010, 13:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Iran: Nema više džaba leba

Vlada je poslala na ulice Teherana policiju da predupredi eventualne nemire zbog smanjenja subvencija za hranu i energente.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Iran drastično smanjuje subvencije za gorivo i hranu

Izvor: Capital.ba, 19.Dec.2010

TEHERAN,  Iranska vlada poslala je na ulice prestonice Teherana policijske brigade, čiji cilj je da spriječe eventualne nemire jer danas stupa na snagu odluka o smanjenju subvencija za hranu i energente. Jedan očevidac potvrdio je 'jako prisustvo policije u centru prestonice', što je vjerovatno...

Nastavak na Capital.ba...

Iran drastično smanjuje subvencije za gorivo i hranu

Izvor: Blic, 19.Dec.2010

TEHERAN - Iranska vlada poslala je na ulice prestonice Teherana policijske brigade, čiji cilj je da spreče eventualne nemire jer danas stupa na snagu odluka o smanjenju subvencija za hranu i energente. ..Jedan očevidac potvrdio je "jako prisustvo policije u centru prestonice", što je verovatno pokušaj,...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.