Izvor: B92, 03.Dec.2009, 12:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Indija: Deset žrtava udesa

Nju Delhi -- U Indiji je poginulo najmanje devetoro učenika i njihov nastavnik kada je autobus kojim su putovali sleteo s puta i survao se u provaliju u državi Tamil Nadu.

Nesreća se dogodila u selu Katripulam, blizu grada Nagapatinama, oko 350 kilometara južno od glavnog grada Čenaja. Policija je saopštila da se u autobusu nalazilo 25 dece i dvoje nastavnika i da je spaseno 11 đaka, dok se za ostalima i dalje traga.

Prema prvim informacijama, vozač je izgubio kontrolu nad vozilom, koje je, zbog klizavog kolovoza, sletelo u ponor dubok pet metara. Vozač autobusa je, prema navodima policije, pobegao s mesta nesreće.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.