INDIJA: SLON ZGAZIO POLA GRADA

Izvor: Kurir, 10.Jun.2011, 10:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

INDIJA: SLON ZGAZIO POLA GRADA

Pedesetpetogodišnji muškarac izmrcvaren do smrti, životinja ubijala i krave i rušila sve što je bilo na putu

NJU DELHI - Slonovi ubice napali u Indiji!

Vriska i plač odjekivali su ulicama grada Misorea kad su dva divlja slona upala na pijacu u predgrađu i počela da lome i ruše sve što im se našlo na putu.

Pedesetpetogodišnji muškarac, čuvar pijace, izašao je da proveri šta se dešava i tada ga je surlom zgrabio manji od dva slona, bacio >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << na stepenice i krenuo da ga gazi i bode kljovama. Nesrećnik je zapomagao i dozivao u pomoć, ali niko od svedoka nije smeo da priđe i pomogne mu.

Slon je nastavio da bode čoveka sve dok se nije uverio da je ovaj mrtav, a onda se okrenuo ka motoru koji je bio parkiran u blizini i izgazio ga. Potom je isprevrtao tezge u susednoj ulici, a zatim pojurio prolaznike, koji su spas našli u uskom prolazu između dve zgrade.

Pošto nije mogao da stigne do njih, slon je bes iskalio na dve krave, koje je izgazio do smrti.

Sve škole, vrtići i fakulteti u Misoreu bili su zatvoreni dok je trajala drama na ulicama, a spas su doneli radnici zoološkog vrta, koji su uspavali slonove i vratili ih u šumu.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.