Izvor: Deutsche Welle, 01.Jun.2009, 10:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hvala, ali vreme je da UN ode

Kada se pomenu mirovne misije UN mnogi pomisle na Kongo, Sudan ili Kosovo. Skoro da su svi zaboravili na 7.000 vojnika koji su stacionirani na Haitiju. „Plavi šlemovi“ su tamo od juna 2004, nakon pada diktatora Aristida.

Nastavak na Deutsche Welle...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Deutsche Welle. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Deutsche Welle. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.