Izvor: Deutsche Welle, 03.Jan.2013, 15:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hrane sve manje, namirnice sve skuplje!

Pojedini stručnjaci tvrde da su banke i trgovci na berzi odgovorni za povećanje cena životnih namirnica. Istovremeno, neki eksperti su potražili uzroke za siromaštvo na drugoj strani.

Nastavak na Deutsche Welle...



Povezane vesti

Ko je odgovoran za sve skuplju hranu?

Izvor: Capital.ba, 04.Jan.2013, 12:24

BERLIN, Neki stručnjaci tvrde da su banke i trgovci na berzi odgovorni za povećanje cijena životnih namirnica. Nemiri su bjesnili u mnogim zemljama svijeta između 2007. i 2008. godine – ..

Nastavak na Capital.ba...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Deutsche Welle. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Deutsche Welle. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.