Izvor: B92, 28.Mar.2006, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Hamburg: Dva poginula u oluji
Hamburg -- Dve osobe poginule su sinoć u Hamburgu u oluji koja je nosila krovove kuća i prevrtala automobile, javljaju svetske agencije.
Južni deo Hamburga najteže je pogođen olujom koja je lomila kranove u luci, a poginula su dva radnika, rekla je neimenovana portparolka policije i dodala da su još dve osobe povređene. Vetar je prevrtao automobile, kamione, a jedna zgrada je ostala bez krova, saopštili su vatrogasci. U naletu vetra oštećeni su i električni stubovi, pa su delovi Hamburga, uključujući bolnicu, ostali bez struje.
Oluja je uzrokovala i zastoje u saobraćaju i oštećenja železničkih šina.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








