Izvor: B92, 08.Sep.2011, 20:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Francuz sa 60 centi dobio 425.000€
Pariz -- Jedan 47-godišnji građevinski radnik iz Francuske je sa svega 60 centi osvojio džek pot vredan 425.000 evra, prenose francuski mediji.
Žilijenu Rivodigu-Monteru, građevinskom radniku koji je pre dve godine ostao bez posla, sudbina se nasmešila u vidu džek pota od 425.019 evra koji je osvojio ubacivši tri kovanice od 20 centi u slot mašinu jedne kockarnice u gradu Sen Malo, na severozapadu Francuske.
Srećni dobitnik je prvobitno došao sa suprugom da večera >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u restoranu kockarnice. Pošto je restoran bio zatvoren, oni su odlučili da se malo zabave na slot mašinama.
U kockarnici su naveli da već godinama niko nije dobio džek-pot.
Nakon osvajanja nagrade, Žilijen je osoblju kazina rekao da namerava da putuje i kupi skuter, ali da najverovatnije neće da napustiti socijalni stan u kojem živi sa svoje četvoro dece.












