
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 20.Mar.2025, 10:52
Finska najsrećnija zemlja na svetu, Srbija na 31. mestu, iza nje Francuska, Španija, Italija…
Finska je osmu godinu zaredom proglašena za najsrećniju zemlju na svetu, dok je Srbija na listi najradosnijih država zauzela 31. mesto, objavio je danas Univerzitet u Oksfordu.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Finci osmu godinu zaredom najsrećniji narod na svetu, Srbija na 31. mestu
Izvor: Radio 021, 20.Mar.2025
Finska je osmu godinu zaredom proglašena za najsrećniju zemlju na svetu, dok je Srbija na listi najradosnijih država zauzela 31. mesto.
Objavljen spisak najsrećnijih zemalja na svetu: Finska je ponovo na vrhu liste, a evo koje mesto je zauzela Srbija
Izvor: Danas, 20.Mar.2025
Prema Svetskom izveštaju o sreći, Finska je osmi put zaredom proglašena za najsrećniju zemlju na svetu. A koje druge zemlje su se našle na vrhu liste, te koje mesto je ovoga puta zauzela Srbija otkrijte u nastavku.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.