Izvor: Vesti-online.com, 27.Dec.2009, 04:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Filipini: Potonuo feribot, 25 nestalih
Šezdeset i tri putnika i člana posade feribota koji je potonuo u centralnom delu Filipina spaseni su, dok spasilačke ekipe tragaju za još najmanje 25 ljudi koji se vode kao nestali.
Nastavak na Vesti-online.com...
Potonuo feribot, 25 nestalih
Izvor: RTS, 27.Dec.2009
Spasena šezdeset i tri putnika i člana posade feribota koji je sinoć potonuo u vodama Filipina. Spasioci pronašli tri tela, traga se za još najmanje 22 osobe...Najmanje tri osobe su izgubile život, a 22 se vode kao nestale u udesu feribota koji je potonuo u centralnom delu Filipina, saopštili...
Potonuo trajekt, poginule četiri, nestala 21 osoba
Izvor: Blic, 27.Dec.2009
Najmanje četiri osobe izgubile su život, a 21 se vodi kao nestali u udesu feribota koji je potonuo u centralnom delu Filipina, saopštili su danas zvaničnici. ..Spasilačke ekipe tragaju za nestalima, a do sada su izvukle tela četiri žrtve, preneo je Rojters...Preživele su spasile posade tri broda...














