FUNTA PALA ispod 1,28 DOLARA

Izvor: Blic, 23.Avg.2017, 11:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FUNTA PALA ispod 1,28 DOLARA

Funta je na kratko pala na ispod 1,28 dolara, prvi put od kraja juna, čime su produbljeni gubici u odnosu na evropsku valutu, dok su i dalje na snazi sumorne prognoze za britansku privredu zbog Bregzita.

Funta, koja je pala za više od tri odsto u odnosu na dolar od početka avgusta, jutros je u jednom trenutku vredila 1,279 dolara, a kasnije se popravila na 1,28.

Vrednost funte u odnosu na evro pala je za 91,96 penija, i ovo je do sada najniži nivo.

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Nepun mesec, pad od 3%, nije dobro

Izvor: B92, 23.Avg.2017

Funta je pala ispod 1,28 dolara prvi put od kraja juna.

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.