Izvor: Blic, 18.Jan.2017, 09:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Džordž Buš u bolnici!
Bivši američki predsednik Džordž H.V. Buš prebačen je u bolnicu u Hjustonu, javili su danas lokalni mediji, pozivajući se na šefa njegove kancelarije.
Zasad nisu poznati tačni razlozi zašto je Buš (93) hospitalizovan, ali je saopšteno da je njegovo stanje stabilno.
Predstavnica njegove kancelarije Džin Beker je izjavila da se očekuje da će Buš izaći iz bolnice za nekoliko dana, preneo je Rojters.
Buš je bio 41. predsednik SAD, od 1989. do 1993. godine.
Džordž i Barbara Buš u bolnici
Izvor: B92, 18.Jan.2017
Vašington -- Bivši američki predsednik Džordž Buš (stariji) podvrgnut je proceduri da mu se otvore disajni putevi, rekao je njegov portparol...On je primljen u intenzivnu negu u Metodističkoj bolnici u Hjustonu da bi se rešio respiratorni problem izazvan upalom pluća, rekao je portparol Džim...









