Džordž Buš u bolnici!

Izvor: Blic, 18.Jan.2017, 09:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Džordž Buš u bolnici!

Bivši američki predsednik Džordž H.V. Buš prebačen je u bolnicu u Hjustonu, javili su danas lokalni mediji, pozivajući se na šefa njegove kancelarije.

Zasad nisu poznati tačni razlozi zašto je Buš (93) hospitalizovan, ali je saopšteno da je njegovo stanje stabilno.

Predstavnica njegove kancelarije Džin Beker je izjavila da se očekuje da će Buš izaći iz bolnice za nekoliko dana, preneo je Rojters.

Buš je bio 41. predsednik SAD, od 1989. do 1993. godine.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Džordž i Barbara Buš u bolnici

Izvor: B92, 18.Jan.2017

Vašington -- Bivši američki predsednik Džordž Buš (stariji) podvrgnut je proceduri da mu se otvore disajni putevi, rekao je njegov portparol...On je primljen u intenzivnu negu u Metodističkoj bolnici u Hjustonu da bi se rešio respiratorni problem izazvan upalom pluća, rekao je portparol Džim...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.