Izvor: Vostok.rs, 09.Avg.2010, 17:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dmitrij Medvedev u Marij Elu

09.08.2010. -

Predsednik Rusije Dmitrij Medvedev je doputovao u republiku Marij El, gde će se sastati sa predstavnicima organa lokalne samouprave i upoznati se sa merama za sprečavanje šumskih požara. Marij El je jedan od sedam regiona u kojem je uvedeno vanredno stanje zbog šumskih požara. Predsednik je boravio u selu Mali Šaplak, a takođe uručio državne nagrade saradnicima organa reda i MVS za ispoljenu hrabrost pri gašenju požara.

Izvor: Glas Rusije

,

Predloži prijateljima

Komentari (0) Dodaj komentar

Nastavak na Vostok.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vostok.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vostok.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.