Izvor: Radio 021, 04.Okt.2015, 18:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dečak poginuo na igralištu
Dvanaestogodišnji dečak poginuo je danas u nesreći na igralištu u sarajevskom naselju Dobrinja dva.
Iz Operativnog centra MUP-a Kantona Sarajevo rečeno je portalu "Kliks" da je dečak, najverovatnije, preminuo od posledica udara šipke gola na igralištu u Ulici Mustafe Kamerića.
- S obzirom da je policija na terenu i vrši uviđaj, više informacija ćemo imati u toku dana - rečeno je iz Operativnog centra. Policija je dojavu o nesreći oko 13 časova primila od Hitne pomoći koja je prva došla na mesto događaja.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





