Dagestan u stisku nasilja

Izvor: Vostok.rs, 25.Avg.2010, 10:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dagestan u stisku nasilja

25.08.2010. -

Dva policajca su ranjena, kada su nepoznati napadači otvorili vatru na patrolna kola u ruskoj republici na Severu Kavkaza, Dagestanu u utorak uveče, saopštili su zvaničnici.

Ranije u utorak, još dva čuvara reda su ranjena nakon što je bomba eksplodirala u blizini policijskog automobila u Dagestanu. Policija istražuje i traga.

Izvor: Glas Rusije

,

Predloži prijateljima

Komentari (0) Dodaj komentar

Nastavak na Vostok.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vostok.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vostok.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.