Izvor: Deutsche Welle, 07.Jan.2025, 08:36

Da li struja u Nemačkoj ostaje skupa?

U Nemačkoj je struja najskuplja u Evropi. To opterećuje i potrošače i oslabljenu privredu. Političari traže rešenje. Kako bi ono moglo da izgleda?

Nastavak na Deutsche Welle...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Deutsche Welle. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Deutsche Welle. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.