Izvor: Blic, 13.Jun.2007, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bušu u Albaniji ukrali sat?
Predsednik SAD Džordž Buš je tokom posete Albaniji za vikend izgubio skupoceni sat dok se pozdravljao s masom u mestu Fuše Kruja, 30 kilometara udaljenom od Tirane.
Na snimcima TV stanice „Njuz 24" vidi se kako Buš sa satom na levoj ruci pozdravlja Albance, koji ga grle, ljube i rukuju se s njim. Nekoliko sekundi kasnije, vidi se da na Bušovoj ruci više nema časovnika, koji je najverovatnije skinuo neki od okupljenih. Američka ambasada u Tirani demantovala je tvrdnje da je ručni časovnik predsednika Džordža Buša ukraden. „Ono što objavljuju lokalni mediji apsolutno nije istina", izjavio je zvaničnik iz ambasade koji je želeo da ostane anoniman, preneo je AP.




