Bugarska: Mafijaš ranjen ispred suda

Izvor: Mondo, 29.Jan.2013, 15:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bugarska: Mafijaš ranjen ispred suda

Jedan od vođa organizovanog kriminala u Bugarskoj Zlatimir Ivanov je teško ranjen, pošto je pogođen sa četiri metka dok je ulazio u sud.

Pretpostavlja se da je napadač pogodio Ivanova i njegovog telohranitelja pucajući iz zgrade sa druge strane ulice.

Ivanov je podvrgnut operaciji, navela je policija, javlja AP.

Lane je Ivanov osuđen na osam godina zatvora kao vođa bande uključene u trgovinu narkoticima, ali je pušten na slobodu pošto je platio kauciju.

Ivanov je uložio žalbu na visinu kazne, ali ne i na osuđujuću presudu.

(Fonet Foto Ilustracija Guliver Getty Thinkstock)

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.