Izvor: B92, 29.Mar.2008, 17:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Brazil: Dečak ubio 12 osoba

Beograd -- Šestnaestogodišnji tinejdžer iz Brazila optužen je za smrt 12 osoba.

Mladić je priveden prilikom istrage o ubistvu tridesetdevetogodišnjeg trgovca, nakon čega je priznao još 11 ubistava. Svoje žrtve ovaj mladić usmrtio bi jednim metkom, a zatim bi u njih ispalio čitav šaržer. Šestnaestogodišnji tinejdžer, čiji identitet policija nije otkrila, rekao je da je ubijao iz besa ili osvete ili, u jednom slučaju, zato što je žrtva želela da pozove na sastanak >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << njegovu sestru.

"On je ekstremno hladan. Na smrt gleda kao na potpuno običnu stvar. Pokazuje veliku agresivnost. Puca da ubije, a kasnije u žrtve isprazni šaržer", rekao je policijski inspektor Enizaldo Plenc.

Policija je, do sada, pronašla dovoljno materijala da dokaže da je mladić kriv za 6 ubistava, a preostalih 6 slučajeva je još pod istragom. Mladić će narednih mesec i po provesti u kaznenom domu za maloletnike, gde će biti podvrgut nizu psiholoških testova.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Brazil: Šesnaestogodišnjak ubio 12 osoba da bi osvetio sestru

Izvor: Blic, 29.Mar.2008

Šesnaestogodišnji dečak priznao je da je prošle nedelje ubio 12 osoba u Novo Hamburgo, gradu na jugu Brazila, saznaje BBC.....Policijski zvaničnici kažu da je dečak, čiji identitet nisu hteli da otkriju jer je maloletan, ubio te osobe u afektu. On je, kako su naveli, pucao iz osvete i besa. Jednu...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.