Boks: Somborci u punom pogonu u Nikšiću

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 05.Nov.2022, 10:13

Boks: Somborci u punom pogonu u Nikšiću

U Nikšiću će ovog vikenda biti održano drugo kolo Regionalne lige u boksu u kojem će bokseri iz deset klubova sa prostora bivše zajedničke države nastaviti da sakupljaju bodove za plej-of.

Bokseri "Sombora" odlaze u Crnu Goru u najjačem sastavu. Nakon povrede u timu je i biser našeg boksa Omer Ametović (54 kg), bodovi za tim se očekuju i od Jovana Nikolića (75 kg), Nikole Kneževića (92 kg) i iskusnog ruskog reprezentativca Rusa sa našim pasošem Tamira Galanova koji >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << će u Nikšiću boksovati u kategoriji do 57 kilograma.

"Trenutno smo peti, a nakon ovog kola želimo da na tabeli regionalne lige zaposednemo lestvicu više. Nosimo lepa iskustva i utiske iz prva dva kola koja su održana u Banjaluci. Imamo dve ekipe, tako da ne brinemo za takmičarski roster u ovoj sezoni u ovom međunarodnom takmičenju. Krajnji cilj je Plej - of i za njega ćemo se boriti do poslednjeg zvuka gonga u ovom regionalnom takmičenju", kaže trener Somboraca Stojan Knežević.

U subotu je na programu 35, a u nedelju 20 borbi. Dvodnevni program u dvorani "Sportskog centra Nikšić" počeće u subotu u 15 sati, finalni mečevi drugog dana zakazani su od 18 sati. Najavljen je i dolazak bokserskih legendi iz bivše Jugoslavije.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.