Izvor: Glas javnosti, 27.Jan.2011, 07:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Betmen brani Sarajevo
SARAJEVO - Traži se Betmen koji će zaštititi građane Sarajeva.
Naime, zbog sve učestalijih razbojništava, pucnjave, bombaških napada i ubistava građani Sarajeva se osećaju nesigurno u svom gradu. Nadležne vlasti očito nisu u mogućnosti da se sami izbore sa kriminalcima, pa su Sarajlije odlučile da angažuju superjunaka koji će ih zaštititi. Konkurs je raspisan - traži se Betmen sa iskustvom.
Ovaj oglas za posao objavljen je na bosanskohercegovačkom sajtu. >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti <<
U raspisanom konkursu navode da traže Betmena koji ima tri do pet godina iskustva u obavljanju sličnih poslova, da poseduje minimalno visoku stručnu spremu i poznaje borilačke veštine.
Kandidati moraju biti tačni i odgovorni, da dobro skrivaju svoj identitet, a potrebno im je i vlastito vozilo.
Posao Betmena, naravno, nije lagan, zato poslodavci, građani Sarajeva, nude Betmenu stalni radni odnos, redovnu platu, a Betmen će moći da zaposli brata ili rođaka, ukoliko imaju sposobnosti poput Robina.
Sve što se očekuje od Betmena jeste da pomaže građanima u nevolji, sprečava pljačke, oružane sukobe i ubistva, kontroliše sve opštine Kantona Sarajevo i redovno obilazi teren.
Novinske agencije
Тo je posljedica dolaska divljaka u grad koji je i pre rata bio polu-divlji zbog hordi muslimana. Pitajte stare Sarajlije, reci ce evo vam Sandzaklije vratite nam Srbe. 150.000 Srba iz relativno urbanih Sarajevskih sredina je istjerano 1995. (iz srpske polovine Sarajeva).
kako bre 150 000, zar nije 300 000? i zar vas nisu poklale moslemanske horde? i koja srpska polovina? sarajevo je bre citavo bilo srpsko.















