Izvor: medio.rs, 01.Jun.2012, 22:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Berluskoni: Italijo, napustimo evro
Rim -- Italija bi trebalo da napusti evrozonu ukoliko Evropska centralna banka odbije da unese više novca u ekonomiju i garantuje za dug vlade, kaže Silvio Berluskoni.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta medio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta medio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.



