Izvor: Deutsche Welle, 06.Mar.2011, 11:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Benzin koga niko neće

Od nedavno na nemačkim benzinskim pumpama pojavilo se novo gorivo E 10 – reč je o superbenzinu sa dodatkom deset procenata etanola. Benzin retko ko kupuje i to je tema mnogobrojnih komentara u novinama.

Nastavak na Deutsche Welle...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Deutsche Welle. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Deutsche Welle. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.