Izvor: Kurir, 01.Maj.2011, 20:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BUGARI UHAPŠENI SA 300 KILOGRAMA KOKAINA
SOFIJA- Dvojica Bugara uhapšena su na jednoj jahti u Francuskoj sa više od 300 kilograma kokaina, javili su danas bugarski mediji.
Bugarski državljani bili su deo grupe gostiju na jahti, ali nije saopšteno da li su poznati bugarskoj policiji i da li poseduju kriminalne dosijee.
Bugarski mediji prenose da su uhapšeni Bugari bili su deo kriminalne grupe koja se bavila prenošenjem kokaina iz Latinske Amerike u Evropu.
Eksperti procenjuju da zaplenjena droga košta više od pola miliona evra.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













