Anonimusi dizajnirali gaće za džihadiste!

Izvor: Mondo, 22.Sep.2015, 22:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Anonimusi dizajnirali gaće za džihadiste!

Hakerska grupa Anonimus lansirala je novu modnu liniju donjeg veša sa oznakama Islamske države.

Foto: screenshot/Twitter/anonymous

Cilj tog trolovanja u vidu tangi sa prepoznatljivom crnom zastavom ISIS-a je da se "organizuje otpor islamskim teroristima i njihovo izvrgavanje ruglu".

Prema pisanju Dejli mejla, želja Anonimusa je da "razbesni krvožedne džihadiste".

#Anonymous issue #ISIS#gstring to #trollingISIS#OpISIShttp://t.co/rxiXV2cbYOpic.twitter.com/XxkXAWvvB5
>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << />
— Proto Thema English (@eprotothema) September 21, 2015

"Haktivistička" grupa je i ranije napadala ISIS rušeći im sajtove i naloge na društvenim mrežama preko kojih regrutuje nove članove i širi svoju propagandu.

Militantna islamistička organizacija ima široko prisustvo na društvenim mrežama, sa nalozima na Twitteru, Facebooku, YouTube-u i Instagramu.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.