Amerikanci ubili MINISTRA RATA Islamske države?

Izvor: Blic, 09.Mar.2016, 09:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Amerikanci ubili MINISTRA RATA Islamske države?

Američki zvaničnici kazali su Rojtersu da je jedan od glavnih vođa takozvane Islamske države Abu Omar al-Šišani, koji je praktično bio ministar rata te organizacije, možda ubijen u vazdušnom napadu koalicije na čelu sa SAD.

Napad je izveden na sirijski grad Al Sadadi, a Rojters podseća da su SAD ponudile nagradu do pet miliona dolara za informaciju u vezi s Al Šisanijem, koji je poznat i po imenu Omar Čečen.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.