Izvor: Mondo, 27.Mar.2016, 19:13 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Al Džazira otpušta 500 ljudi
Katarska televizijska mreža Al Džazira saopštila je danas da će u okviru smanjenja broja zaposlenih ukinuti 500 radnih mesta, uglavnom u sedištu mreže u Dohi.
Foto: MONDO
Nakon što je već 700 zaposlenih dobilo otkaze posle nedavne najave zatvaranja Al Džazire u Americi i sa sadašnjim smanjenjem broja zaposlenih, broj radnika u ovoj mreži pašće sa 5.200 na 4.000, prenosi AFP.
Al Džazira je počela sa radom 1996. godine, a danas ima oko 80 redakcija širom sveta.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





