Наталија Шадрина и Николина Гајић у осмини финала Светског првенства

Izvor: GradskeInfo.rs, 17.Mar.2023, 17:24

Наталија Шадрина и Николина Гајић у осмини финала Светског првенства

Српске боксерке Наталија Шадрина и Николина Гајић пласирале су се у осмину финала шампионата света у Њу Делхију и придружиле се Сари Ћирковић међу 16 најбољих такмичарки света. Фото: Unsplash/Kenny Eliason Шадрина је у првом колу категорије до 60 килограма једногласном одлуком судија >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << савладала Гркињу Олгу Павлину Пападату, док је Гајић у категорији до 70 килограма, такође са максималних 5:0 савладала Непалку Рану Сарасвати.
„Срећна сам због победе за Србију. Даћу све од себе да тако и наставим“, изјавила је Шадрина, коју у осмини финала чека Казахстанка Рима Волосенко.
Наредна ривалка Гајићевој биће Бразилка Барбара Дос Сантос.
„Надале смо се да ћемо после два дана имати „три од три“ и успеле смо у томе. Сада ме чека Бразилка, није боксовала у првом мечу, али надам се најбољем“, рекла је Гајић.
Трећег дана шампионата света у Њу Делхију у ринг улазе три српске боксерке – Снежана Шиљковић (48 кг), Јелена Зекић (54 кг) и Милена Матовић (66 кг).
Odbojkašice Srbije u grupi A kvalifikacija za OI u Parizu





Преузмите андроид апликацију.
Чланак Наталија Шадрина и Николина Гајић у осмини финала Светског првенства се појављује прво на Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.