Рукометаши Данске трећи пут узастопно шампиони света

Izvor: GradskeInfo.rs, 30.Jan.2023, 08:52

Мушка рукометна репрезентација Данске трећи пут узастопно освојила је титулу шампиона света, пошто су синоћ у финалу у Стокхолму савладали Француску 34:29 (16:15). Фото: Танјуг/Jessica Gow/TT News Agency via AP Најефикаснији у селекцији Данске био је Расмус Лауге са 10 голова, док је Симон Питлик >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << постигао девет.
Код Француза Недим Ремили се шест пута уписао у стрелце.
Треће место и бронзану медаљу освојила је Шпанија, која је у мечу за треће место савладала Шведску 39:36.
Брајтон у 92. минуту елиминисао Ливерпул из ФА купа

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Рукометаши Данске трећи пут узастопно шампиони света се појављује прво на Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.