Izvor: RTS, 01.Okt.2024, 21:10

Дачић присуствовао инаугурацији новоизабраној председници Сједињених Мексичких Држава

Потпредседник Владе и министар унутрашњих послова Ивица Дачић боравио је у Мексико Ситију, где је, као изасланик председника Републике Србије Александра Вучића, присуствовао инаугурацији новоизабране председнице Сједињених Мексичких Држава Клаудије Шејнбаум >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Пардо.
Министар Ивица Дачић је присуствовао церемонији преноса савезне извршне власти у Представничком дому, палати Сан Ласаро у Мексико Ситију, где је новоизбрана председница положила заклетву и обратила се присутним страним државницима и дипломатском кору.
Током поменуте церемоније, министар Дачић имао је прилику да се сусретне са бројним шефовима делегација, имајући у виду да су догађају присуствовали представници 105 држава и 23 међународне организације.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.