Tviter ugasio 8.558 naloga koji su promovisali SNS i Vučića

Izvor: NoviMagazin.rs, 02.Apr.2020, 23:40

Tviter ugasio 8.558 naloga koji su promovisali SNS i Vučića

Društvena mreža Tviter saopštila je danas da je ugasila 8.558 naloga korišćenih za promovisanje Srpske napredne stranke i njenog lidera, predsednika Srbije Aleksandra Vučića.

"Do kraja prošle godine, identifikovali smo grupe naloga angažovanih u neautentičnoj koordinisanoj aktivnosti, što je dovelo do uklanjanja 8.558 naloga koji su radili na promovisanju vladajuće stranke u Srbiji i njenog lidera", naveo je Tviter na nalogu posvećenom bezbednosti.
>> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs <<
Komentarišući brisanje naloga sa Tvitera, Vučić je večeras novinarima rekao da ne misli da to ima neki značaj i ironično dodao da će ubuduće "neki drugi da dominiraju na Tviteru, pošto do sada nisu".
Pogledaj vesti o: Srpska Napredna Stranka

Nastavak na NoviMagazin.rs...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.