SNS TRAŽI ISTRAGU DO KRAJA O KOLUBARI

Izvor: Kurir, 07.Okt.2011, 17:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SNS TRAŽI ISTRAGU DO KRAJA O KOLUBARI

BEOGRAD - Srpska napredna stranka zatražila je da se do kraja sprovede istraga u Rudarskom basenu "Kolubara", ali i da se ispita poslovanje "Đerdapa", "Kostolca" i "Elektroprivrede Srbije", posebno u oblasti javnih nabavki.

BEOGRAD -  Srpska napredna stranka zatražila je da se do kraja sprovede istraga u Rudarskom basenu "Kolubara", ali i da se ispita poslovanje "Đerdapa", "Kostolca" i "Elektroprivrede Srbije",  posebno u oblasti javnih nabavki.
Pogledaj vesti o: Srpska Napredna Stranka,   Izbori

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.