Posle Uskrsa krećemo u najžešću borbu

Izvor: RTV Pink, 23.Apr.2011, 09:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Posle Uskrsa krećemo u najžešću borbu

Nikolić na čelu kolone onih koji žele promene u Srbiji, kaže Vučić. . . Nekoliko hiljada pristalica SNS okupilo se sinoć ispred privatnog Kliničko-Bolničkog centra u Novom Beogradu da bi pozvali Tomislava Nikoliha da prekine štrajk glađu.
Pogledaj vesti o: Štrajk,   Uskrs

Nastavak na RTV Pink...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTV Pink. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTV Pink. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.