
Izvor: SrbijaDanas.com, 10.Maj.2020, 13:55
Poslanici SNS-a Martinović i Božić počeli štrajk glađu: Zašto Tužilaštvo ne reaguje na nasilje Boška Obradovića?
Ispred Narodne skupštine dvoje poslanika Srpske napredne stranke odlučili su se za protest štrajkom glađu
Poslanici Srpske napredne stranke Aleksandar Martinović i Sandra Božić otpočeli su štrajk glađu na stepeništu ispred Narodne skupštine.
Oni su naveli da je razlog ovakvog poteza, nereagovanje tužilaštva >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << na nasilje lidera Dveri Boška Obradovića, koji je u petak ispred parlamenta zajedno sa svojim pristalicama pretukao poslanika Marijana Rističevića i verbalno napao ministra zdravlja Zlatibora Lončara
Martinović je izjavio da se odlučio na ovaj korak zajedno sa koleginicom Božić, zbog toga što nadležni organi ne reaguju na nasilje predstavnika opozicije.
- Svi nasilnici koji su u proteklom periodu napali predstavnike opozicije su procesuirani, a kad Boško Obradović i njegove pristalice tuku poslanike ispred Skupštine, tada nadležni pravosudni organi ne reaguju - rekao je Martinović.
Podsetimo, štrajk glađu otpočeo je i lider Pokreta "Dveri", a o tome možete čitati OVDE.
Nastavak na SrbijaDanas.com...