
Izvor: B92, 13.Apr.2012, 12:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Napadnut Vučićev sin posle derbija
Beograd -- Sin zamenika predsednika SNS Aleksandra Vučića, napadnut je pre dva dana, posle završetka derbija između Crvene zvezde i Partizana zbog navijačkih obeležja.
Kako saznaje B92, 14-godišnji Danilo Vučić je nosio Zvezdin šal, zbog čega su ga u autobusu na liniji 83 najverovatnije i napala petorica momaka od po 20 godina.
Šutirali su ga, oborili na pod i psovali zato što je navijač Zvezde. Dečak nije teže povređen, a u policiji kažu da rade na otkrivanju počinioca.
Pogledaj vesti o: Srpska Napredna Stranka, Večiti derbi, Zvezda - Partizan
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.