KAŽNJENA: Zorana Mihajlović zbog brčkanja izvisila za funkciju?

Izvor: Kurir, 21.Maj.2016, 16:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KAŽNJENA: Zorana Mihajlović zbog brčkanja izvisila za funkciju?

.

Potpredsednica vlade Zorana Mihajlović najverovatnije neće moći da računa na jak resor u novoj vladi, a kap koja je prelila čašu premijera Aleksandra Vučića je njen odlazak na godišnji odmor na ekskluzivnu destinaciju, tvrdi izvor Kurira!

- I pored lobiranja i pritisaka sa strane, teško da će joj Vučić dati jaku funkciju, a postavlja se čak i pitanje da li će ostati u vrhu stranke kada bude došlo do kadrovskih premetačina u SNS Ako i uđe u vladu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << dobiće neko manje bitno zaduženje, a ostaće joj i pitanja rodne ravnopravnosti, za šta je i ranije bila zadužena - rekao je izvor Kurira i dodao da je Vučićeva izjava posle konsultacija sa predsednikom Srbije u stvari bila upućena njoj:

- Ministri koji su se mnogo dopadali medijima, a rezultat im nije bio najbolji neće ostati u vladi

Mihajlovićeva je poručila da njeni „dušebrižnici plasiraju laži“

- Kao što razumem nervozu onih koji se plaše za svoje pozicije u novoj vladi i SNS jer nemaju rezultate, tako ne mogu da razumem one koji svoju nervozu leče plasiranjem neistina o meni Nikada u životu nisam bila na egzotičnim destinacijama, a znam mnoge koji jesu Tako moji dušebrižnici, nažalost, neće uspeti da me povežu s opozicionarima s malim primanjima koji za veliki novac letuju na Maldivima Ako treba, spremna sam i pasoš da stavim na uvid Istina je da sam krajem aprila pet dana bila na odmoru sa sinom i partnerom U Italiji! - rekla je Mihajlovićeva i dodala:

- Posle gotovo dva meseca svakodnevne izborne kampanje uželela sam se i sina i čoveka s kojim živim Ako je to greška, priznajem, pogrešila sam! O svom putu sam, kao i svaki put do sada, obavestila sve koji treba to da znaju I niko od njih se nije ljutio

N M

Nisu se pokazali

LETE I LONČAR I SNEŽANA BOGOSAVLJEVIĆ

Premijer Aleksandar Vučić, doduše ne poimence, kritikovao je pojedine ministre da su loše radili i da za njih neće biti mesta u novoj vladi Kako saznajemo, bez fotelje će ostati Zlatibor Lončar i Snežana Bošković Bogosavljević Njihove komentare do zaključenja broja nismo dobili


Nisu se pokazali

LETE I LONČAR I SNEŽANA BOGOSAVLJEVIĆ

Premijer Aleksandar Vučić, doduše ne poimence, kritikovao je pojedine ministre da su loše radili i da za njih neće biti mesta u novoj vladi Kako saznajemo, bez fotelje će ostati Zlatibor Lončar i Snežana Bošković Bogosavljević Njihove komentare do zaključenja broja nismo dobili

Autor: Foto: Dragana Udovičić
Pogledaj vesti o: Srpska Napredna Stranka

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.