
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 03.Okt.2020, 23:20
Glišić: SNS osvojila 61,8 odsto glasova u Šapcu
"Na ponovljenim izborima u Šapcu, koji su danas održani na pet biračkih mesta, još jednom je najviše glasova dobila Srpska napredna stranka (SNS), osvojivši čak 61,8 odsto glasova. Lista Nebojše Zelenovića zabeležila je 19,4 posto, što je 10,5 odsto manje nego na ponovljenim izborima 5. septembra", saopštio je predsednik IO SNS Darko >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Glišić, nakon prebrojavanja glasova na četiri od pet biračkih mesta.
"Ovo je najjasnija poruka koju građani Šapca, ne znam po koji put, šalju Nebojši Zelenoviću i svima koji slede njegovu politiku. Pozivam ga da bar jednom učini nešto u skladu sa interesima građana Šapca i prizna rezultate, da ne srlja dalje i ne upropaštava svoju političku opciju koju je već doveo na najniže moguće grane", naveo je Glišić u snimku objavljenom na zvaničnom Instagram profilu člana Predsedništva SNS Gorana Vesića.
"SNS ima jasnu i natpolovičnu većinu, a ponavljanjem izbora nije došlo do neke velike promene u broju mandata", rekao je Glišić.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...