Žreb za olimpijske turnire u sredu

Izvor: B92, 08.Jun.2008, 16:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Žreb za olimpijske turnire u sredu



Žreb za olimpijske odbojkaške turnire biće organizovan u Pekingu, u sredu, 11. juna. Po završetku interkontinentalnih turnira kvalifikacija za Olimpijske igre, poznati su svi učesnici turnira. Zanimljivo je da će čak devet nacija imati predstavnike u obe konkurencije. Pored Srbije i domaćina Kine, to su Brazil, Rusija, Italija, SAD, Poljska, Venecuela i Japan.

U muškoj konkurenciji >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << igraju još Bugarska, Egipat i Nemačka, a u konkurenciji odbojkašica igraće još i Alžir, Kuba i Kazahstan.

Žreb je zakazan za sredu, između osam i deset časova po našem vremenu, u pres centru „Centralne dvorane".

Ženski turnir igra se od 9. do 23. avgusta, a muški turnir na programu je od 10. do 24. avgusta.
Pogledaj vesti o: Olimpijske igre

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Poznati učesnici odbojkaškog turnira

Izvor: RTV Pink, 08.Jun.2008

. . . Nakon završetka Interkontinentalnih kvalifikacija za Olimpijske igre 2008. godine za . odbojkaše u Tokiju, poznati su svi učesnici olimpijskog turnira u obe konkurencije. . Žreb za Olimpijske igre u Pekingu biće obavljen naredne srede u pres centru Centralne dvorane . .

Nastavak na RTV Pink...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.