Izvor: Studio B, 25.Jun.2012, 18:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vojvodina čeka Litvance ili Letonce
Fudbaleri novosadske Vojvodine u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope igraće protiv pobednika duela Suduva (Litvanija) - Daugava (Letonija), odlučeno je žrebom u sedištu UEFA u Nionu.
Prva utakmica igraće se 19. jula u Novom Sadu, a revanš je 26. jula u Litvaniji ili Letoniji. Suduva je klub iz Marijampola, a dva puta je osvojio kup Litvanije.
Daugava je ekipa iz istoimenog letonskog grada, klub je osnovan 2001. godine, a jedini dosadašnji trofej osvojili su 2008. u nacionalnom kupu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













