Rusija: Zenit sve bliži tituli

Izvor: B92, 07.Apr.2012, 20:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Zenita iz Sankt Peterburga nalaze se na korak od odbrane titule šampiona Rusije, jer šest kola pre kraja imaju 11 bodova više od CSKA.

Zenit je u 38. kolu ostvario minimalnu pobedu u Moskvi protiv Lokomotive golom Romana Širokova, iako je domaći tim imao penal u 34. minutu koji je Vjačeslav Malafejev odbranio Romanu Pavljučenku.

CSKA je na svom terenu igrao bez golova protiv ambicioznog Anžija, dok su Dinamo i Rubin, takođe u Moskvi igrali 1:1.

Aleksandar >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Luković presedeo je na klupi pobedu Zenita, dok Danko Lazović (problemi sa starom povredom) nije bio ni u protokolu. Zoran Tošić završio je meč CSKA dva minuta pre kraja, dok u timu Dinama nije bio Marka Lomića.