Izvor: B92, 01.Jan.2011, 05:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ronaldinjo ponovo u PSŽ-u?
Svojevremeno najbolji fudbaler sveta Brazilac Ronaldinjo, mogao bi da se vrati u Pariz i zaigra ponovo za PSŽ, umesto najavljenog povratka u Gremio.
Ako je verovati italijanskim medijima, najbolji fudbaler sveta 2004. i 2005. godine u izboru FIFA-e, Ronaldinjo, mogao bi da nastavi karijeru u klubu u kojem je stekao slavu, PSŽ-u, za koji je igrao od 2001. do 2003. godine.
Ronaldinjov >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ugovor sa Milanom ističe na kraju sezone, a uprava kluba sa San Sira za njegov prevremeni odlazak traži osam miliona evra.
- Ako neko želi da kupi Ronaldinja, mora platiti onoliko koliko Milan traži. Mogu reći da je za njega zainteresovan jedan evropski klub - zagonetan je njegov brat i agent Roberto De Asis.
Brazilski čarobnjak želi da igra kako bi mogao konkurisati za nastup na SP-u u Brazilu 2014. godine, a povratak u trenutno drugoplasirani klub francuskog prvenstva bi mogao da mu osveži karijeru.










