Pronađite igrače Sivasa na terenu FOTO

Izvor: B92, 16.Jan.2021, 23:21

Neobična situacija dogodila se na utakmici 18. kola Superlige Turske između Bašakšehira i Sivasa.

U Istanbulu je tokom dana bila prava vejavica, temperatura se spustila i uslovi za igru bili su veoma teški.

I ništa ne bi bilo neobično, jer su se tolike utakmice igrale po snegu i ledu, da glavni arbitar meča nije dozvolio gostujućoj ekipi da igra u - belim dresovima!

Oni su tako izabrali, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << on je to dozvolio, a efekat, kada se meč posmatrao sa tribina i preko malih ekrana, bio je takav kao da je na terenu postojao samo jedan tim, Bašakšehira, u narandžastim dresovima.

Ne, nisu igrali protiv duhova, ali deluje kao da jesu...

Možete slobodno da pokušate da odgonetnete koliko je igrača Sivaša bilo na snimku priloženom ispod.

Kako god bilo, meč je završen rezultatom 1:1, a strelac gola za Bašakšehir bio je Danijel Aleksić u 38. minutu, dok je četiri minuta kasnije Hakan Arslan postigao gol za konačnih 1:1.

Snežne igre u Istanbulu, makar su gosti ispunili cilj, da ne izgube.