Izvor: Sportske.net, 28.Jan.2019, 10:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Promena plana - Nemci odustali, Voša sa Arsenalom
Superligaš iz Novog Sada saopštio je da je došlo do promene rivala za drugu kontrolnu utakmicu u Beleku.
Fudbaleri novosadske Vojvodine odigraće danas drugi kontrolni meč u sklopu priprema koje odrađuju u Beleku, ali im rival neće biti U23 selekcija Verdera iz Bremena kako je prvotino bilo planirano.
Na zvaničnom sajtu FK Vojvodina saopšteno je da je nemački klub otkazao dolazak u Belek, ali je rukovodstvo novosadskog superligaša brzo reagovalo i pronašlo >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << alternativno rešenje.
Rival Vojvodine u drugoj kontrolnoj utakmici u Beleku biće ekipa Arsenala iz Kijeva, poslednjeplasirani tim ukrajinske Premijer lige.
Očekuje se da Radovan Krivokapić i danas podeli minutažu po modelu 60+30, s tim što će šansu da zaigraju imati i oni igrači koji juče nisu bili u timu za meč sa Zorjom.
Vojvodina je u prvoj kontrolnoj utakmici u Beleku u nedelju savladala ukrajinsku Zorju rezultatom 2:1.
Druga kontrolna utakmica na programu je danas od 16 časova.












