Izvor: Sportski Žurnal, 03.Avg.2012, 14:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Najdanovski 42. u kvalifikacijama
Srpska reprezentativka u plivanju na 50 metara slobodnim stilom Miroslava Najdanovski nije uspela da se plasira u polufinale Olimpijskih igara u Londonu, pošto je u kvalifikacijama zauzela 42. mesto u konkurenciji 74 takmičarki.
Najdanovski je trku isplivala za 26,46 sekundi, ili čak 1,95 sekundi sporije od Holanđanke Ranomi Kromoviđojo (24,51) koja je bila najbrža u kvalifikacijama.
Nastavak na Sportski Žurnal...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









