LŠ - Nova Mesijeva magija, Bajern nastavlja gde je stao u Londonu! (POLUVREME) (video)

Izvor: Sportske.net, 08.Avg.2020, 21:59

Posle prvih 45 minuta čini se da je sve jasno.

Barselona i Bajern Minhen su da pravom putu da osiguraju plasman u narednu rundu Lige šampiona.

Katalonci vode na domaćem terenu protiv Napolija sa 3:1 nakon prvog poluvremena.

Ekipa Kikea Setijena povela je u desetom minutu kada je Klemen Lengle lepo reagovao na korner Rakitića i savladao Ospinu.

Usledio je potom šou >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Lea Mesija u 23. minutu, Argentinac je promešao odbranu Napolija i u padu zatresao mrežu na maestralan način.

Postigao je kapiten Barse još jedan pogodak sedam minuta kasnije, ali je on poništen zbog igranja rukom.

U poslednjim trenucima regularnog dela dosuđen je penal posle loše reakcije Kulibalija i faula nad Mesijem.

Sa kreča pogodio je Luis Suarez.

Ubrzo je dosuđen još jedan penal, ovoga puta na drugoj strani, a precizan sa bele tačke bio je Lorenco Insije.

Sve je praktično rešeno i u Minhenu gde Bajern vodi protiv Čelsija sa 2:1.

Nemci su poveli u desetom minutu kada je sa penala precizan bio Robert Levandovski, da bi u 24. minutu Poljak asistirao Ivanu Perišiću kojem nije bilo teško da pogodi mrežu Kabaljera.

Pokušao je Čelsi da se vrati u meč, čak i zatresao mrežu četiri minuta nakon toga, ali je Hadson-Odoi bio u ofsajdu tom prilikom.

Stigli su ipak "plavci" do pogotka u 44. minutu kada je Tejmi Abraham iskoristio slabu reakciju Nojera i smanjio zaostatak svoje ekipe.

Napoliju i Čelsiju je potrebno veliko čudo ne bi li preokrenuli sudbinu u svoju korist...
Pogledaj vesti o: London