Izvor: RTS, 19.Nov.2022, 08:35

Jovićeva partija karijere u porazu Majamija od Vašingtona

Košarkaši Vašingtona savladali su tim Majamija nakon produžetaka 107:106. Srpski košarkaš Nikola Jović ubeležio je 18 poena i šest skokova.
Vašington je nadigrao Majami sa 3:2 u produžetku i stigao do devete pobede u sezoni. Kajl Kuzma je pogodio jedno od dva slobodna bacanja na 2:48 u produžetku i time postavio konačan rezultat meča, on je upisao 21 poen.

Bredli Bil postigao je 27, a Porzingis 20 poena i rekordnih 17 skokova u sezoni.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << />Nikola Jović je pre dva dana ispisao je istoriju Majamija, naime na utakmici protiv Milvokija, postao je najmlađi starter u timu Hita.
Na meču protiv Vašingtona Jović je za nešto više od 30 minuta na parketu upisao 18 poena i šest skokova. Šut iz igre 4/10, a sa linije penala 9/10.