Delfini najbolji kada je najteže

Izvor: Sportski Žurnal, 25.Jul.2012, 07:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Delfini najbolji kada je najteže

Reprezentativci Srbije su se u utorak među poslednjima skupili na aerodromu “Nikola Tesla” pred polazak na Olimpijske igre u London.
Novinarima je na raspolaganju prvo bio savezni selektor Dejan Udovičić.
Pripreme su bile nikad teže i komplikovanije. Samo mi znamo kakvo smo leto proveli. Imali smo dosta pehova sa velikim brojem povreda, bolesti… Ipak, vaterpolisti su poznati >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << po tome što uspevaju i iz takvih situacija da izađu jači. Od planova ne odustajemo.
Poruka navijačima u Srbiji:
Bodrite nas, znajte da ćemo da učinimo sve da vas obradujemo i ne zamerite ako nešto ne bude kako treba. Greške ćemo pokušati da ispravljamo u hodu. Potrebna nam je i sreća. Ona mora da se zasluži, a nadam se da smo dosadašnjim igrama i ponašanjem nju i zaslužili.
Pogledaj vesti o: London,   Olimpijske igre

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.