Sirijski PVO odbio raketni napad iznad Damaska

Izvor: Večernje novosti, 25.Dec.2018, 23:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sirijski PVO odbio raketni napad iznad Damaska

Protivvazdušna odbrana Sirije odbila je u utorak napad nekoliko raketa na nebu iznad provincije Damask, saopštila je sirijska državna televizija Protivvazdušna odbrana Sirije odbila je u utorak napad nekoliko raketa na nebu iznad provincije Damask, saopštila je sirijska državna televizija.U samom Damasku odjeknulo je nekoliko eksplozija, a njihov izvor za sada nije utvrđen, prenosi dopisnik RIA Novosti.PROČITAJTE >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << JOŠ: RAT U SIRIJI: U napadu sirijskih snaga u Idlibu ubijena 22 pobunjenikaTelevizijski kanal „Ikbarija“ saopštio je da je odbijeno nekoliko raketa iznad zapadnih prilaza Damasku, ali nije naveo konkretna naselja.(sputniknews.com)

Nastavak na Večernje novosti...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

RAKETNI NAPAD U SIRIJI: Oboreni projektili iznad Damaska, nešto kasnije se aktivirala izraelska PVO (VIDEO)

Izvor: Kurir, 25.Dec.2018

Izraelska vojska je saopštila da je upotrebila sistem protivraketne odbrane za presretanje rakete koja je ispaljena iz Sirije.

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Večernje novosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Večernje novosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.